C. Bechstein Concert Klavíry a pianina: Tou nejlepší volbou

Klavíry Bechstein

Pianina a křídla značky C. Bechstein Concert jsou ve výrobě klavírů nepřekonatelné. Nic lepšího neexistuje. Křídla a pianina značky C. Bechstein Concert jsou individuální, mistrovsky vytvořené skvosty. Hudební luxus v každém detailu. Specifické výrobní detaily hrají odjakživa u firmy C. Bechstein podstatnou roli. Na nástroji značky C. Bechstein se hráč může zcela a plně vyjádřit. Jeden slavný pianista vyjádřil svůj názor takto: Na nástroji C. Bechstein Concert zapomenete na problémy s technikou, protože překrásně zpěvný zvuk a perfektní elegantní hrací mechanismus dokonale uvolní cestu k interpretaci.

 

Čím fundovanější je know-how a zkušenosti výrobce klavírů, tím lepší jsou základní podmínky. Čím více kromě toho investuje výrobce klavírů do výzkumu a vývoje, tím jemnější může výrobek být. Čím vyšší pak může být individuální pozornost vůči každému detailu nástroje, tím hodnotnější nástroj je.

 

Firma C. Bechstein jako jediný evropský výrobce klavírů nepřetržitě v posledních desetiletích investoval do dalšího zlepšování nástrojů. Tím se uskutečňuje ojedinělý rozvoj německé manufaktury. Odborná způsobilost výzkumného a vývojového oddělení firmy C. Bechstein je celosvětově známá a je obdivována v odborných kruzích. Neustálý další vývoj byl vůdčí myšlenkou již u zakladatele firmy Carla Bechsteina.

 

Pouze u firmy C. Bechstein se neustále zvětšuje výrobní hloubka. Firma C. Bechstein již disponuje vlastní výrobou kladívek, ve které vzniká taková mimořádná kvalita, jakou nenabízí žádný dodavatel. Klavíry značky C. Bechstein obsahují hodnotné stavební prvky, které jsou používány pouze při stavbě křídel špičkové třídy. Tolik kvality, tolik jemné práce, taková péče u materiálu a při výrobě jsou jedinečné. Klavíry značky C. Bechstein od samého začátku dominují na trhu klavírů nejvyšší kvality.

 

Manufaktura C. Bechstein se stala v posledních desetiletích znovu také tím pravých špičkovým pracovištěm pro zvláštní mistrovské kusy, jako je „zlaté křídlo“, křídlo Sphinx nebo moderní skvosty jako je křídlo Sterling vzniklé kooperací se stříbrnou manufakturou Robbe&Berking.

 

Nástroje C. Bechstein Concert jsou obdivovány na celém světě náročnými hudebníky stejně jako milovníky klavírů, kteří hledají nejlepší řemeslný výrobek pro vzácné hodiny strávené u pianina nebo křídla. Křídla značky C. Bechstein stojí na koncertních jevištích, ve vysokých školách a v soukromí. Jednoduše všude tam, kde se provozuje dobrá hudba. Požádejte u svého centra C. Bechstein o DVD z výroby. Zde se dozvíte některé podrobnosti a tajemství z výroby křídel a pianin firmy C. Bechstein.

 

Dovednosti

Zveřejněno

14.5.2018