V 183

KLAVÍR W.HOFFMANN

W.Hoffmann: klavíry a pianina si zamilujete. The Sound of Europe by C. Bechstein!

Barevné varianty pian:

barevnice pian

Popis

Velký, cenově přijatelný klavír ze senzačně úspěšné série.

Klavír W.HOFFMANN Vision V 183 je dobrým, cenově přijatelným nástrojem pro potěšení, hru i pracovní nasazení. Klavír do kterého se zamilujete.

W.Hoffmann V 183 – kvalitní a cenově dostupný nástroj nemusí pocházet z Asie. Firmě C. Bechstein se v Evropě podařilo nalézt alternativu výhodné výroby konkurenceschopných klavírů: klavír W.Hoffmann V 158 je vyráběn v našem novém evropském závodě. Tiskové zprávy a televizní spoty prokazují: zde vzniká piano s evropskou úrovní kvality za přijatelných výrobních nákladů. Zde je klavír stavěn cenově přijatelně, ale s plnou zodpovědností.

Hodnotné materiály jsou definovány naším jedinečným výzkumným a vývojovým oddělením. I pro cenově přijatelné klavíry, tak i klavír Vision V 183 jsou nejdůležitější elementy pečlivě vybírány. Stavět takové klavíry znamená pro firmu C. Bechstein Europe jediné: racionální výrobu, jeden model skříně a jednotnou strukturu, která se koncentruje na to nejdůležitější – nepřipustit žádné kompromisy u zvuku, mechaniky a životnosti nástroje.

Funkce digitálního piana

Pro všechny klavíry a pianina značky W.Hoffmann, taktéž pro klavír W.Hoffmann V 183 je na přání možné dodat zařízení Vario System. Tento nový systém byl pro firmu Bechstein vyvinut exklusivně v Německu. Jako první upoutá jeho štíhlá silueta, elegantní Digital-Stummschaltesystem skrývá řadu možností prostřednictvím dodatečných komponentů zaznamenávat kompozice v počítači, nahrávat a opětovně přehrávat improvizace, hrát společně s ostatními hudebními zdroji, jakými je např. CD, připojit metronom a mnohé další. Zařízení Vario System je pro Váš klavír nebo pianino levné, neboť jej dělá ještě flexibilnějším a hodnotnějším. Pocit ze hry zůstává stejným, jen kladívka neudeří do strun, jsou před nimi zastavena a prostřednictvím senzorů opětovně zprostředkují digitálně zaznamenaný zvuk koncertního klavíru. Vaši sousedé Vás za to budou milovat! Vyzkoušejte!

Další informace

Barva povrchu klavíru

Bílá, Černá, Mahagon, Ořech

Šířka klavíru v cm

152

Délka klavíru v cm

183

Váha klavíru v kg

320

C. Bechstein Vario System

S Bechstein Vario Digitalsystemem inklusive Stummschaltung získáte dva nástroje v jednom: můžete hrát ve dne i v noci bez toho, že vás někdo uslyší.