V 175

KLAVÍR W.HOFFMANN

W.Hoffmann: klavíry a pianina si zamilujete. The Sound of Europe by C. Bechstein!

Barevné varianty pian:

 

barevnice pian

Popis

Senzační úspěch na trhu!

Klavír W.Hoffmann Vision V 175: velkolepý výkon evropské techniky. Úžasný klavír, cenově přijatelný, s evropským zvukem, hodnotným zpracováním a dobrým tónem.

Nový, cenově pozoruhodně dostupný klavír V 175: uvedení nových modelů na světové trhy je spojeno s velkou dávkou zodpovědnosti vůči našim zákazníkům! W.Hoffmann Vision V 175 je jasnou alternativou asijským nástrojům. Ale mnohdy se nástroj z pohledu kvality nejeví jen jako cenově dostupný, prakticky je jen levný. Firmě C. Bechstein se zdařila alternativa stavby nástrojů v Evropě: klavír W.Hoffmann, made in Europe je stavěn v našem novém evropském závodě za pomoci Know-How německého klavírníctví a pečlivě vyškoleného odborného personálu.

Výzvou pro firmu C. Bechstein je nákladově výhodná stavba pianin a klavírů s vysokými kvalitativními požadavky. Pro přípravu příslušných pracovišť tohoto projektu bylo třeba léta příprav a množství investic. Vybrané komponenty klavíru Vision V 175 byly definovány naším jedinečným německým výzkumným a vývojovým oddělením. I u cenově výhodných klavírů jsou nejdůležitější elementy pečlivě vybírány. Stavba takových nástrojů znamená pro C. Bechstein Europe praktikování racionální výroby bez kompromisů v oblasti zvuku, mechaniky a životnosti.

Dvojí použití:

Pro všechny klavíry a pianina značky W.Hoffmann, tak i pro klavír V 175 je k dostání nové exkluzivní zařízení firmy Bechstein – Vario Systém, made in Germany. Tento nový Digital Stummschaltungssystem VARIO je pro vaše pianino, nebo klavír dostupný, neboť činí Váš nástroj ještě hodnotnějším, když nabízí skutečně širokou paletu možností využití. Tento vysokojakostní systém Vám umožní hrát a cvičit na nástroj v jakoukoliv denní, či noční hodinu. Pocit ze hry zůstává totožným, jen kladívka neuhodí do strun, jsou předem zachycena a elektronicky opětovně předají prostřednictvím zapuštěných sensorů digitálně zaznamenaný zvuk koncertního klavíru. Jako skladatel můžete s použitím dodatečného modulu svá díla nahrát. Při koncertu můžete hrát jako sólista, skladby je možné nahrávat a přehrávat i kombinovat. Objevte tyto možnosti.

Další informace

Barva povrchu klavíru

Bílá, Černá, Mahagon, Ořech

Šířka klavíru v cm

151

Délka klavíru v cm

175

Váha klavíru v kg

320

C. Bechstein Vario System

S Bechstein Vario Digitalsystemem inklusive Stummschaltung získáte dva nástroje v jednom: můžete hrát ve dne i v noci bez toho, že vás někdo uslyší.