V 158

KLAVÍR W.HOFFMANN

W.Hoffmann: klavíry a pianina si zamilujete. The Sound of Europe by C. Bechstein!

Barevné varianty pian:

 

barevnice pian

Popis

Příhodná cena, velký výkon.

Klavír Vision V 158: malý, cenově výhodný klavír senzačně úspěšné klavírové série je zhotovován u firmy C. Bechstein Europe v Čechách.

Klavír W.Hoffmann V 158 září evropským zvukem, harmonickým profilem tónu a příjemnou hrou. Značka W.Hoffmann si vede velmi sebevědomě a úspěšně v konkurenčním boji s asijskou konkurencí. Na rozdíl od masové produkce vyrábí nová továrna C. Bechstein Europe své nástroje s velkou porcí odpovědnosti a zkušeností v kvalitě a každém detailu. W.Hoffmann Vision – to jsou robustní, znějící klavíry které vyhoví i profesionálním požadavkům. Promyšlená struktura výroby společně s perfektním technickým Know-How utvářejí základ tohoto moderního evropského charakteru. Kterou jinou cenově výhodnou klavírovou sérii se může prémiový výrobce chlubit?

Výsledek idetifikuje Vaše ucho okamžitě: klavír W.Hoffmann je hodnotný nástroj s harmonickým vyváženým tónem a bezchybnou hrou – kvalita rozpoznatelná v každém ohledu. The Sound of Europe, Vaše správná volba s ohledem na skutečnost, že klavírnické umění je v Evropě doma, kde se z důvodu prolevnění produkce klavírů nedělají žádné kompromisy. Klavír W.Hoffmann Vision V 158, by C. Bechstein Europe.

Funkce digitálního piana pro Váš klavír V 158

Pro všechna výhodná pianina a klavíry značky W.Hoffmann je na přání k dostání exkluzivní zařízení Bechstein Vario System. Tento vynikající systém Vám umožní kdykoliv cvičit a hrát. Vario System je pro Váš klavír nebo pianino výhodné k pořízení, neboť Váš nástroj dělá flexibilnějším a hodnotnějším. Pocit ze hry zůstává nezměněn, kladívka však nekontaktují struny, jsou předem zachycena a elektronicky opětovně předají prostřednictvím zapuštěných sensorů digitálně zaznamenaný zvuk koncertního klavíru. Vaši sousedé Vás budou milovat!

Další informace

Barva povrchu klavíru

Bílá, Černá, Mahagon, Ořech

Šířka klavíru v cm

151

Délka klavíru v cm

158

Váha klavíru v kg

310

C. Bechstein Vario System

S Bechstein Vario Digitalsystemem inklusive Stummschaltung získáte dva nástroje v jednom: můžete hrát ve dne i v noci bez toho, že vás někdo uslyší.