V 120

KLAVÍR W.HOFFMANN

W.Hoffmann: klavíry a pianina si zamilujete. The Sound of Europe by C. Bechstein!

Barevné varianty pian:

barevnice pian

 

 

Popis

Pianino W.HOFFMANN Vision V 120 získává srdce zákazníků.

Pianino W.HOFFMANN Vision V 120 – nejúspěšnější linie cenově dostupných pian! Kvalita a tradice by C. Bechstein Europe. Optimální nástroj po stránce velikosti, zvukového projevu a designu.

Několik slov k místu vzniku pianina W.HOFFMANN V 120: bylo vždy naším cílem stavět nástroje ve vlastní linii, s nástrojem cenově výhodným, ale i velmi hodnotným. Po realizaci nové produkce C. Bechstein Europe byl tento cíl uskutečněn. Zde produkujeme dle vlastních konstrukcí, s vlastním týmem a na základě odpovědných kritérií. Návštěva této světově jedinečné evropské produkce dostupných pianin a klavírů přesvědčila žurnalisty i odborníky.

Série W.HOFFMANN Vision, vyvinutá v německém klavírnickém vývojovém a výzkumném Bechstein-Kompetenzzentrum s realizací v C. Bechstein Europe v Čechách se na základě jejího vynikajícího poměru výkonu a ceny markantně prosazuje, včetně pianina  Vision V 120. Tato značka je dnes zvučnou evropskou alternativou nástrojům asijského původu. Pozoruhodný úspěch je tak jednoduše k vysvětlení: my vyrábíme nástroje cenově dostupné, ale velmi hodnotné. Stavíme je sami, za asistence dlouhodobě školeného odborného personálu, a při maximálním uplatnění know-how. Nechte se od našich klavírníků ve věci detailů a komponentů pianina V 120 informovat. A porovnávejte v klidu.

Funkce digitálního piana u nástroje W.HOFFMANN Vision V 120

Všechny modely značky W.HOFFMANN jsou na přání k dostání s exkluzivním zařízením Bechstein Vario System. Vario System je pro Váš klavír nebo pianino výhodné k pořízení, neboť Váš nástroj dělá flexibilnějším a hodnotnějším. Pocit ze hry zůstává nezměněn, kladívka však nekontaktují struny, jsou předem zachycena a elektronicky opětovně předají prostřednictvím zapuštěných sensorů digitálně zaznamenaný zvuk koncertního klavíru. Exklusivním zařízením Bechstein Vario System jste na míle před podobnými systémy. Tento nenápadný modul je nejen elegantní, ale nabízí i pozoruhodný počet možností nahrávání, zaznamenávání, improvizování a interpretování jak pracovně, tak pro pobavení. Nechte se nadchnout, tento modul zhodnotí Váš nástroj jako žádný jiný.

Další informace

Barva povrchu pianina

Bílá, Černá, Mahagon, Ořech

Šířka pianina v cm

151

Výška pianina v cm

120

Hloubka pianina v cm

62,5

Váha pianina v kg

245

C. Bechstein Vario System

S Bechstein Vario Digitalsystemem inklusive Stummschaltung získáte dva nástroje v jednom: můžete hrát ve dne i v noci bez toho, že vás někdo uslyší.