T 177

KLAVÍR W.HOFFMANN

W.Hoffmann: klavíry a pianina si zamilujete. The Sound of Europe by C. Bechstein!

Barevné varianty pian:

barevnice pian

Popis

Skvělý klavír ke snění, práci a požitku.

Harmonicky zakulacený zvukový projev, dynamický výkon. Klavír W.HOFFMANN Tradition T 177: středně velký nástroj ke snění, výuce a požitku.

Cenově dostupná klavírová série pro herně náročné: tento klavír W.HOFFMANN T 177 nabízí evropskou kvalitu se všemi znaky tradičního německého klavírnictví. Výrobní struktury C. Bechstein Europe kombinují řemeslné tónové vypracování jednotlivých klavírů s gekonnter high-tech. Tato fylozofie se diametrálně odlišuje od jinak známých postupů masově produkovaných levných klavírů.

Mechanika klavíru T 177 zprostředkuje své interpretační možnosti bezproblémově. Disponuje pozoruhodným dynamickým rozsahem od šeptajícího piana po výrazné forte a rozlišitelným tónováním.

Výroba včetně ručního intonování kladívek je v rukou týmu klavírníků C. Bechstein Europe v Čechách. Prověřte nabídky cenově příhodných klavírů! Nenajdete nic srovnatelného. Pohled do výrobních hal v Hradci Králové řekne více než jakýkoliv popis. Evropský cit pro evropský produkt. Naši odborníci vědí, jak má dobrý klavír znít. Své řemeslo znají po generace. Byli svědky růstu závodu C. Bechstein Europe. Zde se nejedná o anonymní industriální produkty a import cizích know-how. Zde stavíme cenově dostupné klavíry srdcem. Ale nejenom klavír W.HOFFMANN Tradition T 177 pochází z Čech, i pětiletá garance je od C. Bechstein Europe.

Všechny cenově výhodné modely klavírů je možné obdržet se zařízením Vario System.

Další informace

Barva povrchu klavíru

Bílá, Černá, Mahagon, Ořech

Šířka klavíru v cm

152

Délka klavíru v cm

177

Váha klavíru v kg

310

C. Bechstein Vario System

S Bechstein Vario Digitalsystemem inklusive Stummschaltung získáte dva nástroje v jednom: můžete hrát ve dne i v noci bez toho, že vás někdo uslyší.