T 161

KLAVÍR W.HOFFMANN

W.Hoffmann: klavíry a pianina si zamilujete. The Sound of Europe by C. Bechstein!

Barevné varianty pian:

barevnice pian

Popis

Úžasný malý klavír na pohled i k poslechu!

Klavír W.HOFFMANN Tradition T 161 je nejmenším nástrojem série vyráběné C. Bechstein Europe – a ideálním představitelem cenově dostupného klavíru.

Krátký profil klavíru W.HOFFMANN Tradition T 161: příjemně kompaktní velikost, působivý zvuk. Hezké tónové zabarvení ve všech polohách a příjemná hra zprostředkovávají radost z hudby. Velmi dobré zpracování nástroje dokazuje: C. Bechstein Europe Vám jako výjimka na trhu nabízí hodnotné a cenově dostupné klavíry a pianina.

Klavír W.HOFFMANN T 161 ze série Tradition nabízí evropský zvukový profil a následuje odborných principů tradičního německého klavírnictví. Výrobní postupy společně s růstem firmy C. Bechstein Europe spojují řemeslné zpracování tónového projevu s vypilovanou high-tech produkcí. Tyto postupy se zásadně odlišují od jinak běžných masivních výrob levných klavírů v Asii nebo některých evropských producentů. Mechanika klavíru W.HOFFMANN Tradition T 161 Vám umožní realizovat všechny jemnosti hudební interpretace. Nástroj disponuje variabilním zvukovým zabarvením a širokým dynamickým rozsahem od šeptajícího piana až po výrazné forte.

Výroba klavíru včetně řemeslného zpracování kladívek je realizována týmem odborníků firmy C. Bechstein Europe v Čechách ve spolupráci s německými kolegy. Ostatní nabídky levných klavírů nejsou s našimi kvalitativními standardy srovnatelné. Náhled do produkce v Hradci Králové přesvědčí o kompetenci zaměstnanců a struktury firmy. C. Bechstein Europe s sebou přináší vyspělý cit pro evropskou zvukovou filozofii. Naši klavírníci vědí, jak se dobrý a přeci cenově dostupný klavír staví. Své řemeslo znají po generace. Účastnili se vývoje nového závodu C. Bechstein Europe a jsou částí jeho úspěšné historie. V C. Bechstein Europe se nepracuje anonymně na výrobním pásu, ani se neuplatňuje import cizích know-how. Zde vyrábíme klavíry, výhodně, ale srdcem. Nejenom tento klavír W.HOFFMANN Tradition T 161 pochází z Čech, i pětiletou záruku garantuje C. Bechstein Europe.

VARIO: všechny klavírové modely je možné obdržet se zařízením Vario System. Tento modul obohatí váš nástroj mnoha možnostmi, s přídavným zařízením můžete tak komponovat, improvizovat, hrát s orchestrem, nahrávat hudbu ve dvou a nahrávky přehrávat. Vaší fantazii se meze nekladou. To vše tak činí pořízení Vašeho klavíru W.Hoffmann ještě dostupnějším, než jste se kdy domnívali.

Další informace

Barva povrchu klavíru

Bílá, Černá, Mahagon, Ořech

Šířka klavíru v cm

151

Délka klavíru v cm

161

Váha klavíru v kg

292

C. Bechstein Vario System

S Bechstein Vario Digitalsystemem inklusive Stummschaltung získáte dva nástroje v jednom: můžete hrát ve dne i v noci bez toho, že vás někdo uslyší.