Millenium 116 K

PIANINO C.BECHSTEIN

Mistrovská díla zvuku a hry. Elitní pianina a klavíry. Klavíry koncertních podií a pianina pro znalce.

Barevné varianty pian:

barevnice pian

Popis

Vynikající tónem a designem

Pianino C. Bechstein Millenium 116 K je moderní a puristické, tzv. „více výkonu, než by se očekávalo“. Tradiční a osvědčená konstrukce C. Bechstein se všemi kvalitativními příznaky mistrovské třídy. Za přijatelnou cenu obdržíte takovou porci kvality a tolik image! Pianino C. Bechstein Millenium 116 K dosáhl tří vytoužených designových ocenění. Jedná se o ceny – Good Design Award, IF Produkt Design Award Hannover jakož i IF Gold Design Award.

Hodnotící kritéria jury byla zaměřena na souhru kvality produktu s formou, materiálem, konstrukcí, uživatelskou přívětivostí a estetikou. To se týká také funkčnosti, estetiky jakož i kreativity, originality a inovace.

Návrháři pianinových modelů „rommel und schoen design“ ze švábského města Gmünden vytvořili v těsné spolupráci s oddělením C. Bechstein F&E design, slučující muzikálnost s moderním produktovým designem. Pianino C. Bechstein Millenium 116 K je tak sobě samostatnou třídou.

Nechte se svádět šarmem jedinečného pianina prémiové třídy. Kompaktní a znějící, plnospektrální a výborně hratelné.

Pianino C. Bechstein Millenium 116 K působí jako solitér stejně, jako perfektně integrované do Vaší stylové domácnosti. Pianino C. Bechstein Millenium 116 K je k dodání se zařízením Vario Systém, které Vám umožní hrát bez rušení okolí.

Další informace

Barva povrchu pianina

Bílá, Černá

Šířka pianina v cm

152

Výška pianina v cm

116

Hloubka pianina v cm

57,5

Váha pianina v kg

250

C. Bechstein Vario System

S Bechstein Vario Digitalsystemem inklusive Stummschaltung získáte dva nástroje v jednom: můžete hrát ve dne i v noci bez toho, že vás někdo uslyší.