L 167

KLAVÍR C.BECHSTEIN

Mistrovská díla zvuku a hry. Elitní pianina a klavíry. Klavíry koncertních podií a pianina pro znalce.

Barevné varianty pian:

barevnice pian

Popis

Klavír mistrovské třídy, C. Bechstein model L 167

Profesionální klavír v kompaktním formátu. I přes jeho relativně malou velikost umožňuje ve vynikající kvalitě realizaci každé hudební myšlenky. Všechny charakteristické vlastnosti větších modelů jsou proporčně přizpůsobeny, včetně Duplex-Scala. Příjemná technika hry je přímo spojena s jemným, pozoruhodným zvukovým projevem. Na celém světě platí tento klavír mezi malými prémiovými klavíry za nejprofesionálnější a zvukově nejhezčí.

Klavír C. Bechstein model L má stejně jako jeho bratři velmi dlouhou tradici. V posledních letech si pouze C. Bechstein, Germany dovolila luxus obnovení akustických a stavitelských aspektů z dob lesku klavírní hudby. V podmínkách německé manufaktury vzniká z každého tohoto unikátního klavíru umělecké dílo zvukových rafinovaností. Zde se formuje ten nádherný tón, který po generace okouzloval velké muzikanty. C. Bechstein spojil tradici velkých dějin klavírní hudby s požadavky moderního pianářství.

Intendanti a vedoucí festivalů básní o návratu těch největších klavírových zvučností. Pianisté chválí jemnou, precizní a perlící hratelnost klavírů mistrovské řady C. Bechstein. Klavíry C. Bechstein vznikají v elitní produkci německého klavírního stavitelství. Nejmodernější výzkum dopodrobna testoval a prověřil v průběhu několika let optimalizaci materiálů a detailů výroby. Nechte se denně inspirovat, nástroje C. Bechstein jsou balzámem pro ucho, srdce, oko a ruku.

Další informace

Barva povrchu klavíru

Bílá, Černá, Mahagon, Ořech, Třešeň

Speciální dýhy

Mahagon pyramida, Mahagon pyramida provedení chippendale, Ořech kořenice, Ořech kořenice provedení chippendale, Santos palisandr chrom

Šířka klavíru v cm

153

Délka klavíru v cm

167

Váha klavíru v kg

318

C. Bechstein Vario System

S Bechstein Vario Digitalsystemem inklusive Stummschaltung získáte dva nástroje v jednom: můžete hrát ve dne i v noci bez toho, že vás někdo uslyší.