Concert 8

PIANINO C.BECHSTEIN

Mistrovská díla zvuku a hry. Elitní pianina a klavíry. Klavíry koncertních podií a pianina pro znalce.

Barevné varianty pian:

barevnice pian

Popis

Piano snů

Pianino C. Bechstein Concert 8 je Non plus ultra – nejlepším koncertním pianinem na světě. Již mnoho desetiletí platí pianino C. Bechstein Concert 8 za nepřekonatelný vzor. V mnohém předčí běžný klavír střední kategorie. Jeho akustický element, jeho melodický rozsah, jeho barvitost, jeho mechanika – vše udivuje a přesvědčuje i nejnáročnější hráče, zvyklé precizní reakci a potenciálu klavíru. Podotýkáme: na základě poznatků výroby série mistrovských klavírů C. Bechstein dostalo pianino C. Bechstein Concert 8 zásadně nový akustický element.

Pianino C. Bechstein Concert 8 přebírá v roli koncertního piana fakticky nejdůležitější principy stavby z aktuální produkce koncertních klavírů. K tomu patří zdokonalená dynamika, ještě odstupňovanější vývoj barev tónů, ještě jemnější tónové dělení. Zvuk pianina C. Bechstein Concert 8 je bohatý, je ještě zpěvnější a dlouhoznějící. Tento koncertní klavír je ideálním pracovním nástrojem mnohých profesionálů, tak se vyjádřili především hudebníci – od Simon Rattle, přes Beatles až po Simon and Garfunkel. Informujte se o detailech tohoto prvotřídního pianina: nejušlechtilejší elementy nástroje, dřeviny a další příslušné díly, měsíce trvající výroba v německé manufaktuře, mnoho vítězných srovnávacích testů branže. Pianino C. Bechstein Concert 8 je pianino pianin.

Pokud nechcete tento dynamicky rozmanitý zvuk pianina C. Bechstein Concert 8 dopřát ve dne a v noci Vaším spolubydlícím a sousedům, můžeme Vám na přání instalovat zařízení Vario System.

Další informace

Barva povrchu pianina

Bílá, Černá, Mahagon, Ořech, Třešeň

Speciální dýhy

Ořech kořenice, Vavona

Šířka pianina v cm

154

Výška pianina v cm

131

Hloubka pianina v cm

67

Váha pianina v kg

258

C. Bechstein Vario System

S Bechstein Vario Digitalsystemem inklusive Stummschaltung získáte dva nástroje v jednom: můžete hrát ve dne i v noci bez toho, že vás někdo uslyší.