Classic 124

PIANINO C.BECHSTEIN

Mistrovská díla zvuku a hry. Elitní pianina a klavíry. Klavíry koncertních podií a pianina pro znalce.

Barevné varianty pian:

barevnice pian

Popis

Životní partner

Pianino C. Bechstein Classic 124 –  úžasný muzikální klasik designem i zvukem. Nepřekonatelná investice. Životní hudební partner.

Pianino C. Bechstein Classic 124 je „Highclass“ – pianino s nadčasovou podobou. Jeho čisté linie osloví osoby s dobrým vkusem, se smyslem pro prvotřídnost a zdrženlivě krásný nástroj. Pianino C. Bechstein Classic 124 předvádí techniku a zvuk v harmonických relacích. Toto piano přesvědčuje nejvyšší kvalitou tónu a dokonalou technikou hry.

Známý francouzský hudební magazín „Diapason d´or“ hodnotí: „přesvědčivý zvukovou krásou a příjemnou hrou. Basy se silnými hloubkami. Prvotřídní, vynikající celkový dojem“.

Estetika pianina C. Bechstein Classic 124 je puristická, sebevědomá a vybraná. Tak jako u všech pianin C. Bechstein je muzikální kompetence samozřejmostí. Volba nejhodnotnějších součástí společně s individuální mistrovskou výrobou pian garantují, že toto pianino bude generacím hráčů s velmi velmi vysokými nároky muzikálně spolehlivým partnerem.

Pianina C. Bechstein vznikají mistrovskou rukou v nákladných výrobních procesech. Pianino C. Bechstein Classic 124 nabízí hudebně založeným osobám luxus a životní styl. Nadchnou sebe – i ostatní při denním hraní – a výuka se stane zábavou. Dopřejte si to nejlepší.

Pianino C. Bechstein Classic 124 je samozřejmě k dostání i se zařízením Vario Systém, které Vám umožní cvičit i bez posluchačů.

Další informace

Barva povrchu klavíru

Bílá, Černá, Mahagon, Ořech

Šířka pianina v cm

152

Výška pianina v cm

124

Hloubka pianina v cm

62

Váha pianina v kg

258

C. Bechstein Vario System

S Bechstein Vario Digitalsystemem inklusive Stummschaltung získáte dva nástroje v jednom: můžete hrát ve dne i v noci bez toho, že vás někdo uslyší.