Classic 118

PIANINO C.BECHSTEIN

Mistrovská díla zvuku a hry. Elitní pianina a klavíry. Klavíry koncertních podií a pianina pro znalce.

Barevné varianty pian:

barevnice pian

Popis

8Vyzrálý klasik

Pianino C. Bechstein Classic 118 nadchne všechny příznivce jasných klasických linií, jeho propozice jsou ideální, jeho linie jsou nadčasově moderní a elegantní. Pianino superlativů po stránce zvuku a techniky. Pochybovače přesvědčí pianino C. Bechstein Classic 118 jasně: nástroj s vybraným tónem a příjemnou technikou hry. Lehkost nadchne profesionály a ideálem vyzrálé techniky uvítá začátečníky. Harmonická skladba uvnitř i venku.

Piana C. Bechstein, včetně pianina C. Bechstein Classic 118 integrovala mnoho stavebních principů z výroby klavírů C. Bechstein, díky tomu převyšují ostatní. Tato vysoká škola stavby pianin je od samotného počátku vedoucí značkou prémiového segmentu. Každému tomuto mistrovskému kusu je německou manufakturou C. Bechstein věnováno mnoho času, pohled do naší výroby ukazuje, kolik lásky je obsaženo v každém jednotlivém detailu tohoto dlouhověkého pianina. Informujte se u svého prodejce na DVD o manufaktuře C. Bechstein. Jen ten, kdo shlédne produkci pianina C. Bechstein Classic 118 porozumí, proč toto pianino patří k nejlepším nástrojům na světě.

Pianino C. Bechstein Classic 118 jsme schopni vybavit zařízením Vario Systém a umožnit Vám tak bez rušení okolí cvičit v jakoukoliv denní i noční hodinu.

Další informace

Barva povrchu klavíru

Bílá, Černá, Mahagon, Ořech

Šířka pianina v cm

151

Výška pianina v cm

118

Hloubka pianina v cm

59

Váha pianina v kg

238

C. Bechstein Vario System

S Bechstein Vario Digitalsystemem inklusive Stummschaltung získáte dva nástroje v jednom: můžete hrát ve dne i v noci bez toho, že vás někdo uslyší.