B 212

Klavír C.BECHSTEIN

Mistrovská díla zvuku a hry. Elitní pianina a klavíry. Klavíry koncertních podií a pianina pro znalce.

Barevné varianty pian:

barevnice pian

Popis

Pro znalce a mistry

Klavír C. Bechstein B 212 je nástrojem pro profesionála, pro znalce a pro ambiciózního hráče požadujícího to nejlepší z maxima. Tento model byl výzkumným a vývojovým oddělením firmy C. Bechstein na základě totožně úspěšných vlastností koncertních klavírů C 234 a D 282 nově koncipován.

Hra na klavír C. Bechstein B 212 je nepřekonatelně precizní, profesionální a snadná. Jeho zvuková škála nemá obdoby. Tento salónní klavír stojí ve vysokých školách a privátních salónech. Vlastnit jej značí vybraný vkus a muzikální kulturnost. Ať již tento klavír C. Bechstein B 212 hrajete pracovně, nebo k vyloženému potěšení – vždy budete odměněni nejvyšší hudební kvalitou. Klavír C. Bechstein je malým salónním nástrojem s ušlechtilým zvukem a úžasnou úhozovou kulturou. Mistrovský kus, který si individuálně vyberete, klavír s charakterem který Vám bude záviděn.

Tajemství při výrobě: C. Bechstein disponuje v oblasti špičkových klavírů velkým pokladem zkušeností. Při produkci a kompletaci akustického elementu je použito nejvyššího mistrovství. Resonanční deska mistrovského klavíru C. Bechstein je vibrující zvuková membrána, která vytváří z každého tónu dlouho přetrvávající zážitek. Tón se otevírá jako květ. Nová konstrukce litinového rámu optimalizuje délku tónu a kapacitu. 7 až 9 vrstev kvalitního dřeva količníku umožňují ještě jemnější chod ladicích kolíků. Německý výrobce koncertních nástrojů C. Bechstein zajišťuje i u klavíru C. Bechstein B 212 nejvyšší kvalitu v každém detailu.

Pokud chcete hrát v jakoukoliv denní, nebo noční dobu bez toho, že by jste rušili sousedy a spolubydlící, je možné vybavit Váš klavír C. Bechstein B 212 zařízením Vario System.

Další informace

Barva povrchu klavíru

Bílá, Černá, Mahagon, Ořech

Speciální dýhy

Mahagon pyramida, Ořech kořenice, Santos palisandr chrom

Šířka klavíru v cm

154

Délka klavíru v cm

212

C. Bechstein Vario System

S Bechstein Vario Digitalsystemem inklusive Stummschaltung získáte dva nástroje v jednom: můžete hrát ve dne i v noci bez toho, že vás někdo uslyší.