A 228

KLAVÍR BECHSTEIN

Pianina a klavíry Bechstein. Made in Germany. Legendární mýtus. Vysoká kultura hry a zvukové estetiky.

Barevné varianty pian:

barevnice pian

Popis

Bravurní nástroj

Chcete si splnit Váš sen o klavíru Bechstein? C. Bechstein Vaše sny naplní. Klavírem Bechstein  B 228 získáte cenově dostupný nástroj ke koncertnímu použití.

Klavír Bechstein dovoluje lehké klouzání po ideálně formovaných klávesách, což je umožněno perfektní mechanikou. Tak zažijete nedosažitelné kouzlo melodických variací Bechstein s elegantním nástrojem u Vás doma.

Speciální postupy při vestavbě velmi pružné rezonanční desky ovlivňují úžasný zvukový projev. Nasazení nejmodernější techniky CNC umožňuje obzvlášť precizní produkci korpusu. V rozhodujících fázích výroby, jakou je vestavba mechaniky a manuální intonace nástroje ovlivňují průběh výrobního procesu řemeslné a muzikální způsobilosti špičkově vyškolených klavírníků. Styl výroby Bechstein umožní cenu, která Vám stejně jako samotný zvučný klavír připraví mnohá potěšení.

Také klavír Bechstein B 228 je možné vybavit zařízením Vario Systém, které Vám umožní hrát kdykoliv, aniž by se Vaši sousedé cítili rušeni.

Další informace

Barva povrchu klavíru

Bílá, Černá, Mahagon, Ořech

Speciální dýhy

Mahagon pyramida, Ořech kořenice, Santos palisandr chrom

Šířka klavíru v cm

153

Délka klavíru v cm

228

Váha klavíru v kg

418

C. Bechstein Vario System

S Bechstein Vario Digitalsystemem inklusive Stummschaltung získáte dva nástroje v jednom: můžete hrát ve dne i v noci bez toho, že vás někdo uslyší.