A 208

KLAVÍR BECHSTEIN

Pianina a klavíry Bechstein. Made in Germany. Legendární mýtus. Vysoká kultura hry a zvukové estetiky.

Barevné varianty pian:

barevnice pian

Popis

Vytoužený nástroj

Klavír uspokojující všechna přání, s doprovodem jakýchkoliv repertoárů, od komorní hudby po velké sólo. Klavír Bechstein B 208 nabízí široké zvukové a barevně dynamické spektrum, jeho hra je optimálně precizní a vyvážená. Tyto speciální vlastnosti a v neposlední řadě jeho přijatelná cena z něho celosvětově udělaly jeden z nejžádanějších klavírů mnohých hudebních škol a konzervatoří. A dlouhodobě je tento model oblíben i mnoha privátními zákazníky.

Jako u všech nástrojů této linie, tak u i klavíru Bechstein B 208 je pro úspěch nástroje rozhodující výběr materiálů. Kostra je například vyrobena z velmi kvalitního jehličnatého dřeva, žebra a resonanční deska z resonančního smrku. Ostatní části nástroje se skládají z lepeného masivního dřeva zajišťujícího stabilitu a jsou příslušně předýhovány.

Litinový rám, odlévaný do pískové formy je i u modelu Bechstein B 208 vyráběn z hodnotné šedé litiny s cílem zajištění maximální stability a podpory základních akustických vlastností.  Ve střední poloze a v basu je délka znějící struny ohraničena speciálními agrafy. Struny a ladící kolíky jsou vyrobeny z nejlepších materiálů.

I ten, kdo se nezajímá o detaily stavby nástroje ocení jeho zvučnost a zamiluje si dynamiku a široké barevné tónové spektrum. Tím je klavír Bechstein B 208 vhodný pro všechny repertoáry.

Aby jste mohli ve dne i v noci bez eventuálního rušení sousedů, či spolubydlících cvičit, můžeme Vám do klavíru Bechstein B 208 zabudovat na přání zařízení Vario System.

Další informace

Barva povrchu klavíru

Bílá, Černá, Mahagon, Ořech

Speciální dýhy

Mahagon pyramida, Ořech kořenice, Santos palisandr chrom

Šířka klavíru v cm

153

Délka klavíru v cm

208

Váha klavíru v kg

379

C. Bechstein Vario System

S Bechstein Vario Digitalsystemem inklusive Stummschaltung získáte dva nástroje v jednom: můžete hrát ve dne i v noci bez toho, že vás někdo uslyší.