A 190

KLAVÍR BECHSTEIN

Pianina a klavíry Bechstein. Made in Germany. Legendární mýtus. Vysoká kultura hry a zvukové estetiky.

Barevné varianty pian:

barevnice pian

Popis

Nová dimenze

Klavír Bechstein B 190 naplní Vaše tajná přání o snadnosti pohybu po klávesách, o smyslném kmitání perfektní mechaniky. Zažijte s klavírem Bechstein B 190 a prostřednictvím právě tohoto elegantního nástroje ve Vaší hudební síni kouzlo neopakovatelných akustických světů Bechstein. Klavír Bechstein B 190 nabízí pozoruhodný tónový profil pro všechna hudební nasazení a očekávanou profesionalitu techniky.

Klavír Bechstein B 190 zprostředkovává hudební zábavu a herní potěšení. Neboť klavír Bechstein B 190 disponuje velmi jasným tónem a širokou barevnou tónovou stupnicí. Příjemná kultura úhozu spočívá ve velmi dobré kontrolovatelnosti a schopnosti jemného rozlišování. Klavírovou velikostí je určen vedle privátního nasazení v salónu i pro menší sály.

Značka Bechstein byla vyvinuta pro náročné hráče a ty, kteří se jimi chtějí stát. Neboť Bechstein již více než 160 let přivádí hudební svět v úžas.

Aby jste mohli hrát kdykoliv a eventuálně nerušili Vaše sousedy a spolubydlící, je na přání možné vybavit Klavír Bechstein B 190 zařízením Vario Systém.

Další informace

Barva povrchu klavíru

Bílá, Bílá provedení klasik, Černá, Mahagon, Ořech

Speciální dýhy

Mahagon pyramida, Ořech kořenice, Santos palisandr chrom

Šířka klavíru v cm

153

Délka klavíru v cm

190

Váha klavíru v kg

351