A 124 Style

PIANINO BECHSTEIN

Pianina a klavíry Bechstein. Made in Germany. Legendární mýtus. Vysoká kultura hry a zvukové estetiky.

Barevné varianty pian:

barevnice pian

Popis

1Akustický a optický premiant

Pianino Bechstein B 124 Style –  inženýři C. Bechstein Pianofortefabrik zkonstruovali pianino se sytým zvukem a virtuózní technikou.

Velkolepé zjevem, objemné projevem, mistrovské hrou. Pianino Bechstein B 124 Style je prémiovou třídou koncertních klavírů. Určeno pro profesionální účely i hýčkané a náročné amatéry. Kdo hledá nejlepší piano za výbornou cenu nemůže pianino Bechstein B 124 Style pominout. Přesvědčí jej optimální poměr mezi cenou a výkonem. Nástroj disponuje ideálními proporcemi. Je stavěn inženýry firmy Bechstein v Klavierbau-Kompetenzzentrum, jediném svého druhu na světě, kde je každému detailu věnována maximální pozornost. Moderním klavírnickým uměním nejvyšší třídy a se smyslem pro odpovědnost je směřováno k jedinečné tradici: mýtu Bechstein. Zde je tvořena nová éra klavírnického řemesla. Vychutnejte si opojení nejkrásnějšími tóny. Hrajte na klávesnici třídy Formule 1. Pianina Bechstein jsou číslem jedna.

Chcete na pianino hrát ve dne i v noci a nikoho nerušit? I pianino Bechstein B 124 Style lze na přání vybavit zařízením Vario System.

Další informace

Barva povrchu pianina

Bílá, Černá, Mahagon, Ořech

Šířka pianina v cm

151

Výška pianina v cm

125

Hloubka pianina v cm

61

Váha pianina v kg

255

C. Bechstein Vario System

S Bechstein Vario Digitalsystemem inklusive Stummschaltung získáte dva nástroje v jednom: můžete hrát ve dne i v noci bez toho, že vás někdo uslyší.