A 124 Imposant

PIANINO BECHSTEIN

Pianina a klavíry Bechstein. Made in Germany. Legendární mýtus. Vysoká kultura hry a zvukové estetiky.

Barevné varianty pian:

barevnice pian

Popis

Pro vysoké nároky

Pianino Bechstein B 124 Imposant – inženýři firmy C. Bechstein Pianofortefabrik naplnili Vaše ideální nástrojové představy: zvukově i technicky prvotřídní.

Toto piano je stavěno pro náročné. Pianino Bechstein B 124 Imposant disponuje vším, co je od nástroje nejvyšší třídy očekáváno: použití hodnotných materiálů a jejich láskyplné zpracování. Tento úžasný nástroj je výsledkem zodpovědné produkce ve zřejmě nejmodernější High-End-piano výrobě na světě. Pianino Bechstein B 124 Imposant disponuje elegantní skříní s fantastickou optikou. Nástroj je lehce a virtuózně hratelný. Představuje svoji třídu od nejtiššího šeptání po burácející forte. Je pouze na škodu, že se s nástrojem nedá projíždět ulicemi: jedná se o opravdový optický i zvukový klenot. Ale i u Vás doma se bude skvěle hudebně vyjímat. Nastartujte: tónové rezervy i technika tohoto turba jsou nevyčerpatelné. Vzhůru do víru hudby! Pianino C. Bechstein B 124 Imposant je opravdový Bechstein. Zažijte mýtus.

Pokud si budete přát cvičit pouze sami pro sebe a nerušit ostatní, můžete pianino Bechstein B 124 Imposant nechat samozřejmě vybavit zařízením Vario System.

Další informace

Barva povrchu pianina

Bílá, Černá

Výška pianina v cm

124

Hloubka pianina v cm

62

Váha pianina v kg

255

C. Bechstein Vario System

S Bechstein Vario Digitalsystemem inklusive Stummschaltung získáte dva nástroje v jednom: můžete hrát ve dne i v noci bez toho, že vás někdo uslyší.