A 120 Select

PIANINA BECHSTEIN

Pianina a klavíry Bechstein. Made in Germany. Legendární mýtus. Vysoká kultura hry a zvukové estetiky.

Barevné varianty pian:

barevnice pian

Popis

10Německý špičkový produkt

Pianino Bechstein B 120 Select – koncipováno ve světově jedinečné C. Bechstein Pianofortefabrik. Prémiová třída, made in Germany.

Piano, jakým je pianino Bechstein B 120 Select, je výjimečným produktem. Tak kvalitní, a přeci dostupné. Nechte se uvést do detailů filosofie stavby pianin Bechstein. Naše DVD Vám prozradí několik zasvěcených informací o produkci, kde vznikají i pianina Bechstein B 120 Select. Uvidíte, jak se prolíná moderní technika s  detailní rukodělnou výrobou. Poznatky německé inženýrské výroby jsou na nejvyšší úrovni aplikovány do stavby nástrojů. V pianinech Bechstein B 120 Select tkví gigantické vědění o konceptech budoucnosti. Zde jsou optimalizována tajemství německého tradičního klavírnictví, schraňována po více jak 160 let prostřednictvím inteligentní techniky. S precizností základní stavby nástroje a jemným vypracováním zvukového projevu. K tomu se přidává výjimečné vzezření modelu pianina Bechstein B 120 Select. Elegance provázená v každém detailu bude zdobit interiér nástroje. Schopnost jemného tónového rozlišování a úžasně vyvážená technika hry jsou nepřekonatelné. Prostě Bechstein, znám svým okouzlujícím tónem.

Je samozřejmě možné objednat pianino Bechstein B 120 Select se zařízením Vario System. Můžete tak kdykoliv cvičit bez rušení sousedů, či spolubydlících.

Další informace

Barva povrchu pianina

Bílá, Černá

Šířka pianina v cm

151

Výška pianina v cm

124

Hloubka pianina v cm

62

Váha pianina v kg

255

C. Bechstein Vario System

S Bechstein Vario Digitalsystemem inklusive Stummschaltung získáte dva nástroje v jednom: můžete hrát ve dne i v noci bez toho, že vás někdo uslyší.