A 116 Compact

PIANINO BECHSTEIN

Pianina a klavíry Bechstein. Made in Germany. Legendární mýtus. Vysoká kultura hry a zvukové estetiky.

Barevné varianty pian:

barevnice pian

Popis

Vybraný zvuk a technika hry

Pianino Bechstein B 116 Compact – prémiová třída made by C. Bechstein in Germany! Typický zvukový projev a technika hry od firmy Bechstein.

Pianino Bechstein B 116 Compact je opravdovou prémiovou třídou made in Germany. Jedná se o to nejlepší, co klavírnické řemeslo nabízí, pouze  mistrovské nástroje C. Bechstein tuto kvalitativní úroveň překonávají. Pianino Bechstein je špičkovým produktem německého klavírnictví. Již více jak 160 let jsou pianina Bechstein na čele nejnáročnější třídy. Jedinečné výzkumné a vývojové oddělení firmy Bechstein přivedlo nejmodernějšími metodami mýtus pianin Bechstein na nejvyšší technickou úroveň.

Ušlechtilé materiály jsou zpracovávány prostřednictvím optimálních postupů s vysokou precizností do podoby hodnotných nástrojů. Pianino Bechstein B 116 Compact je výsledkem nejmodernějších poznatků o životnosti a optimálním zvukovém projevu pianin. Třetím komponentem je aspekt poměru ceny a výkonu. Pianino C. Bechstein B 116 Compact je pozoruhodně cenově dostupné. Disponuje vším, co si od úžasného nástroje můžete přát: perfektně vyvážený zvuk, příjemnou techniku hry a hudební univerzálnost všech stylů. Pianina Bechstein dala pověsti noblesní značky Bechstein celosvětově nový punc modernosti. Bechstein: mýtus jdoucí s dobou.

Pianino Bechstein B 116 Compact je možné dodat i se zařízením Vario System. Můžete tak hrát bez rušení spolubydlících nebo sousedů.

Další informace

Barva povrchu pianina

Bílá, Černá, Mahagon, Ořech

Šířka pianina v cm

149

Hloubka pianina v cm

59

Výška pianina v cm

235

C. Bechstein Vario System

S Bechstein Vario Digitalsystemem inklusive Stummschaltung získáte dva nástroje v jednom: můžete hrát ve dne i v noci bez toho, že vás někdo uslyší.