A 116 Accent

PIANINO BECHSTEIN

Pianina a klavíry Bechstein. Made in Germany. Legendární mýtus. Vysoká kultura hry a zvukové estetiky.

Barevné varianty pian:

barevnice pian

Popis

Nástroj s přesvědčivým výkonem určený velmi náročným pianistům

Pianino Bechstein B 116 Accent – vyzrálé umělecké dílo progresivně konstruované inženýry firmy C. Bechstein Pianofortefabrik.

Pianino Bechstein B 116 Accent je srdcovou záležitostí. Odborníci na základě použití hodnotných materiálů a jejich pečlivého zpracování okamžitě rozpoznají jeho kvalitu. Uši hudebníka si zamilují jeho tón. Mimo jiné, design skříně nástroje je nadčasově lehký a přesně vypovídající.

Pianino Bechstein B 116 Accent je stavěno na základech klavírnického umění firmy Bechstein s přispěním poznatků moderní techniky, individuálně koncipované pro tuto linii. Ideální kombinace použití precizní techniky v detailu a řemeslného zpracování. Tak vzniká tento pozoruhodný poměr mezi výkonem a cenou. Pianino Bechstein B 116 Accent představuje skutečnou nejvyšší třídu, typický nástroj Bechstein v kterém nadále přežívá mýtus velké značky. Citlivost akustického elementu je jedním z příkladů jedinečného pianářského umění firmy Bechstein, kdy jsou piana vybavována důležitými komponenty z klavírové produkce Bechstein. Více informací o této problematice získáte v naší online-příručce. Pokud si přejete získat více informací o naší produkci, kde vznikají i mistrovské nástroje C. Bechstein, navštivte prosím naše centra C. Bechstein, nebo naše autorizované obchodní partnery. Kvalifikovaní a vyškolení poradci a klavírníci Vám velmi rádi demonstrují úroveň kvality na příkladu mnoha detailů pianina Bechstein B 116 Accent.

Pianino Bechsteib B 116 Accent je nabízeno i se zařízením Vario Systém, které Vám umožní cvičit bez rušení okolí v kteroukoliv denní i noční dobu.

Další informace

Barva povrchu pianina

Bílá, Černá

Šířka pianina v cm

151

Výška pianina v cm

116

Hloubka pianina v cm

61

Váha pianina v kg

238

C. Bechstein Vario System

S Bechstein Vario Digitalsystemem inklusive Stummschaltung získáte dva nástroje v jednom: můžete hrát ve dne i v noci bez toho, že vás někdo uslyší.