A 112 Modern

PIANINO BECHSTEIN

Pianina a klavíry Bechstein. Made in Germany. Legendární mýtus. Vysoká kultura hry a zvukové estetiky.

Barevné varianty pian:

barevnice pian

Popis

Spojení tónu a designu

Pianino Bechstein B 112 Modern bylo koncipováno inženýry našeho jedinečného Klavierbau-Kompetenz-Zentrum v Sasku. Mýtus Bechstein v moderní podobě.

Pianino Bechstein B 112 Modern je zvukovou senzací! Představuje vstup do světa nástrojů Bechstein na té nejvyšší úrovni. Při kompaktních rozměrech udivuje toto pianino svým fenomenálním zvukovým potenciálem. Pianino Bechstein B 112 Modern disponuje všemi technickými i kvalitativními znaky tradičního klavírnictví Bechstein.

Pianino Bechstein B 112 Modern upoutá svými ideálními proporcemi. Jedná se jistě o nejhezčí nástroj mezi kompaktními modely: k zamilování je každá linie i kontura. Piano Bechstein B 112 Modern je potěšením ucha hudebního gurmána, zabaleného do velmi moderního, a přece nadčasového designu. Nástroj v duchu metropole: atraktivní, moderní, dominantní. Pianino Bechstein B 112 Modern decentně formuje Váš obytný prostor i životní styl. Je výzvou pro náročné. Takovéto špičkové pianino je potvrzením dobrého hudebního vkusu, „must have“ znalce ušlechtilé bytové architektury i hudebního gurmána.

Produkce pianin Bechstein fakticky integruje nejdůležitější komponenty z prémiové výroby klavírů. Tím se pianina Bechstein od počátku řadí jako non-plus-ultra. V linii Bechstein je kombinována nejvyšší třída s výjimečně výhodným poměrem ceny a výkonu. Made in Germany, made by C. Bechstein.

Chcete cvičit bez toho, aby Vás někdo poslouchal? Pianino Bechstein B 112 Modern je nabízeno se zařízením Vario System, které Vám umožní hrát v kteroukoliv denní i noční dobu bez rušení sousedů nebo spolubydlících.

Další informace

Barva povrchu pianina

Bílá, Černá

Šířka pianina v cm

149

Výška pianina v cm

112

Hloubka pianina v cm

57

Váha pianina v kg

230

C. Bechstein Vario System

S Bechstein Vario Digitalsystemem inklusive Stummschaltung získáte dva nástroje v jednom: můžete hrát ve dne i v noci bez toho, že vás někdo uslyší.