A 112 Modern Chrome Art

PIANINO BECHSTEIN

Pianina a klavíry Bechstein. Made in Germany. Legendární mýtus. Vysoká kultura hry a zvukové estetiky.

Barevné varianty pian:

barevnice pian

Popis

Elegantní, výrazné, art deco

Přesvědčivé vedení linií v hlubokém černém lesku. Jemné chromové linky zdůrazňují štíhlou siluetu a podporují puristické, jasně strukturované plochy. Decentní přesahy zdobí vrchní rámeček a klopnu a umožňují její lehké otevření. Boční profil je prostřednictvím chromových linek vzrušujícím způsobem nově definován. Naznačená linie konsole tak pokračuje i nad hracím rámem. Decentní spáry a jemné, měkce utvářené hrany propůjčují jasnému výrazu líbivost. Chromové nohy celek opticky ještě povyšují. Umělecké dílo – bylo by škoda jej postavit do rohu! Pianino Bechstein B 112 Modern Chrome Art je nejenom zdařilým optickým poutačem, okouzlí rovněž senzačním tónem: ovládněte vstup na nejvyšší úrovni do světa pian Bechstein. Toto pianino překvapuje i  přes svoji kompaktní velikost fantastickým zvukovým projevem a překonává tak očekávání i pokročilejších pianistů.

Chcete občas cvičit bez toho, aby někdo poslouchal? Na přání rádi vybavíme toto pianino zařízením Vario System.  To Vám umožní v jakoukoliv denní i noční dobu na „Chrome-Art“ hrát a tóny vychutnávat prostřednictvím sluchátek.

Pianino Bechstein B 112 Chrome Art je původem made in Germany a splňuje tak nejvyšší kvalitativní požadavky na zpracování a životnost.

Další informace

Barva povrchu pianina

Bílá, Černá

Šířka pianina v cm

149

Výška pianina v cm

112

Hloubka pianina v cm

57

Váha pianina v kg

233

C. Bechstein Vario System

S Bechstein Vario Digitalsystemem inklusive Stummschaltung získáte dva nástroje v jednom: můžete hrát ve dne i v noci bez toho, že vás někdo uslyší.