Jak působí znamenitost německého inženýrství na výrobu prémiových nástrojů Bechstein:

Důslednost: u firmy Bechstein podléhá každý krok při plánování prémiového nástroje kontrole. Ve výsledku vzniká křídlo resp. pianino, ve kterém všechny elementy jsou sladěny jako v uzavřeném okruhu energie. Takto vzniká sytý, kulatý, vznešený charakter zvuk.

Vysoký kvalitativní standard: od výběru materiálu, péče o materiál a jeho přípravy až po promyšlené vysoce komplexní výrobní zařízení při výrobě kovových a dřevěných dílů je vše na nejvyšší úrovni, vše je „zcela to nejlepší“.

Vědomí výkonu: pokud se jedná o jemnou práci ve zvukové a herně technické oblasti, začíná tím řemeslná oblast nejvíce náročná na čas. Specialisté a nejlépe vyškolení odborní pracovníci jsou hrdi na to, že pracují pro značku, jejíž sláva a pověst je celosvětově známá. Ztotožnění se s podnikem a jeho výrobky jsou v povědomí zcela vpředu.

Proč německá prémiová třída?

Značka BECHSTEIN je mezinárodně známá a požívá značné důvěry. Řada BECHSTEIN Premium činí špičkovou kvalitu dosažitelnou pro více zákazníků. Využili jsme celé know-how německého inženýrství, abychom tuto značku Bechstein stvořili. Naše celosvětově jedinečné „Odborné centrum pro výrobu, výzkum a vývoj klavírů“ spojilo poznatky z více jak 160 let klavírnického umění firmy Bechstein pro profesionální nároky s možnostmi dnešní špičkové techniky. BECHSTEIN je dokladem německé špičkové technologie a špičkových výrobků, které zůstávají cenově dostupné, ale fantasticky zní. Pokud si přejete koupit pianino nebo máte zájem o křídlo, pak není žádná lepší alternativa v tomto cenovém segmentu.